Referencie

Koučing bol pre mňa jedná veľká neznáma. Zmenilo to až stretnutie s Monikou. Keďže svoje podnikanie rozbieham, dostala som sa aj do slepých uličiek. Skúšate z jednej, aj z druhej strany a už neviete odkiaľ kam. Začnete pochybovať. A ako vie koučing pomôcť v živote, je veľkým prínosom aj v biznise. Monika z Vás vydoluje nemožné.
Nasmeruje Vás tým správnym smerom a je schopná uvoľniť Váš potenciál, takže si plníte SVOJE ciele, SVOJIM spôsobom, nájdete SVOJE riešenia... Všetko je vo Vás, ale potrebujete Moniku, aby ste si celý ten proces bádania, hľadania a nachádzania uľahčili.
Mira Lehocká
www.profia.sk

 

Monika je anjel... aj  pri koučingu, kedy som mala pocit, akoby ma chytila za ruku a viedla po chodníku, na ktorý som nemala odvahu stúpiť. Pri jej slovách sa akoby sa mi postupne otvárali oči a ja som uvidela to, čo mi pomohlo pochopiť, čo mám urobiť, čo je podstatné a čo ma posunie bližšie k môjmu cieľu.
Monika, ďakujem.
Viola Bajaníková
www.viola.sk

 

….Čo sa týka môjho pracovného života, tak som cítila, že po siedmych rokoch musím urobiť zmenu, lebo oblasť, v ktorej som doteraz pracovala sa mi začala vzďaľovať. Chcela som robiť niečo, čo ma bude napĺňať, niečo, kde využijem svoje tvorivé schopnosti. Myslím, že som mala obrovské šťastie a poslali ma k tebe sami anjeli, aby si mi pomohla! Cítila som to hneď na prvom našom stretnutí! Preto som sa rozhodla aj ďalej využiť tvoje služby ako kouča. Nevedela som sa dočkať, kedy nastane tá chvíľa a ja zistím, ktorým smerom sa mám v práci uberať.
Vďaka tebe Monika, správne kladeným otázkam, som zo seba vydolovala to, čo ma najviac baví, čomu sa chcem ďalej venovať, spoznávala som samu seba a tiež som vďaka tebe zistila, čoho som sa doteraz najviac obávala. Uvedomila som si, čo bolo mojou najväčšou prekážkou, aby som zmenu zrealizovala už skôr.
Vďaka koučingu s tebou som prekonala strach a začala som uskutočňovať zmeny, ktorých som sa do teraz bála. Začala som veriť sama sebe, pracujem na sebe a idem za cieľom, ktorý som si stanovila.
Za to ti patrí obrovská vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu! :-)
Mária Budayová

 

Až odstupom času vidím ako koučink otvára obzory a rozširuje možnosti vedomia. Aj keď to zavezuje k práci na sebe, ale o tom to vlastne je.
Jednoznačne ma to posunulo ďalej. Som rád že som si vybral na koučovanie práve Vás. Ďakujem.
Marek

TopKoucing.sk

Kontaktujte ma